Peniaze s5 je program, ktorý ako prvá na Slovensku prináša Poštová banka. U vybraných obchodníkov s ním získate peniaze späť pri platbe kartou.

Program Peniaze s5 môže využívať každý majiteľ Užitočného účtu, ktorý má k účtu vydanú platobnú kartu a zriadenú službu Internet banking. Podmienkou je udeliť súhlas s Podmienkami programu odmeňovania Peniaze s5. O tento súhlas vás požiadame, keď sa prvý raz prihlásite na stránke www.peniazes5.sk svojimi prihlasovacími údajmi do Internet bankingu, alebo keď v Internet bankingu kliknete na tlačidlo Peniaze s5.

Vyberte si zľavy, ktoré vás zaujímajú a aktivujte ich. Ak neviete nájsť zľavu, ktorá by vás aktuálne oslovila, pohľadajte v ďalších kategóriách, ktoré sme pre vás pripravili.

Po aktivovaní vami vybraných zliav stačí, ak pri platení za ponuku použijete platobnú kartu Poštovej banky. O uplatnenie zliav a pripísanie peňazí na účet nie je potrebné žiadať ani sa ničím preukazovať. Pri zaplatení sa z účtu, ku ktorému je platobná karta vydaná, odčíta plná suma za nákup a následne peniaze vrátime späť na účet. Viac informácií nájdete v Podmienkach vernostného programu Peniaze s5

Vo svojom internet bankingu, vo výpise z účtu alebo na internetovej stránke www.peniazes5.sk v časti Moje úspory si môžete skontrolovať, koľko ste za nákupy ušetrili.

Žiadny. Peniaze s5 získavate úplne zadarmo. Vaše zľavy vám vrátime späť bez akýchkoľvek poplatkov. Stačí mať platobnú kartu od Poštovej banky na svoje meno, prístup do Internet bankingu, aktivovať vami vybrané ponuky a zaplatiť kartou u obchodníka.
Zľavu si môžete aktivovať aj bezprostredne pred nákupom, napríklad pri čakaní v rade na zaplatenie.
Ponuka sa bude zobrazovať len v prehľade všetkých (nie vašich) ponúk.
Vôbec nič. Vaše nákupy sú len na vás.
Využívanie zliav je úplne diskrétne. Nepotrebujete sa preukazovať žiadnymi kartami, poukážkami či vytlačenými zľavovými kupónmi. Stačí zaplatiť platobnou kartou Poštovej banky tak, ako máte vo zvyku.
Priamo na účet, ku ktorému je vydaná platobná karta, ktorou platíte vami vybrané zľavové ponuky.
Pokiaľ nie je bližšie špecifikované, tak platí, že neexistuje žiaden maximálny limit na vyplácanie úspor. Ušetrené peniaze sú však vyplácané minimálne od sumy 0,005 €, pričom v takomto prípade sa vyplatia vo výške 0,01 €. Nižšie úspory sa nevyplácajú.
Od vášho nákupu až po spracovanie môže uplynúť niekoľko dní. To znamená, že deň zaúčtovania transakcie sa nemusí rovnať dňu vášho nákupu. Práve preto sa môže stať, že vaše ušetrené peniaze uvidíte až po niekoľkých dňoch od nákupu. Prehľad o pripísaných platbách nájdete na internetovej stránke www.peniazes5.sk alebo vo výpise z účtu. Ušetrené peniaze späť na účet vám budú pripísané dva krát mesačne, v polovici a ku koncu mesiaca. Bližšie informácie sú uvedené v Podmienkach vernostného programu Peniaze s5

V prípade, že ste splnili všetky podmienky v rámci obchodných podmienok a napriek tomu neboli pripísané peniaze späť na účet, kontaktujte nás, prosím, na čísle Klientskeho centra 0850 00 6500 alebo *6500. Radi vám pomôžeme.

Mínusovú položku môžete mať v prípade, že zakúpený tovar, za ktorý vám boli pripísané ušetrené peniaze, ste vrátili alebo reklamovali.
Prihlasovacie údaje sú identické s prihlasovacími údajmi do Internet bankingu. V prípade, ak si chcete zmeniť heslo pre program Peniaze s5, môžete tak urobiť vo svojom Internet bankingu, pričom nové heslo bude zároveň platné aj pre váš Internet banking.
Štandardne si ponuku aktivujete len raz a využívať ju môžete opakovane koľko krát chcete, až pokiaľ nevyprší jej platnosť (ak nie je pri konkrétnej ponuke špecifikované inak).